Augalų eliksyras, homeopatinis (500 ml)

Turime

Nauja prekė

10,50€

Homeopatinis augalų eliksyras yra skirtas medžių, krūmų, vejų priežiūrai ir stiprinimui, taip pat augalams namuose ir lauko dekoratyviniams augalams. Eliksyras skatina augimą ir gerina augalų kokybę. Jis sutrumpina atsiradusias stresines sąlygas ir palaiko šaknų atkūrimą. Eliksyras aktyvina dirvožemio mikroorganizmus, kurie padeda gerinti dirvožemio kokybę ir taip optimizuoja augalų augimo sąlygas.

 

Naudojimas: prieš vartojimą gerai suplakti. Atsukite matavimo puodelį ir nupjaukite galiuką su peiliu. Naudokite Homeopatinį augalų eliksyrą reguliariai kas 2-4 savaites. Kambariniams augalams – ištisus metus, sodo augalams – augimo sezonu, nuo pavasario iki rudens. Pelkiniams augalams – tik kas 6 savaites.

Paruošimui imama 0.5% koncentracija (t.y. 5 ml vienam litrui vandens). Laistant medžius ir krūmus, dirvą reikia laistyti tolygiai po visu šakų pločiu. Jei dirvožemis jau yra prisodrintas vandeniu, tuomet reikia purkšti tiesiogiai ant augalo (atkreipkite dėmesį į netinkamą augalo drėkinimą). Purškiant rekomenduojame naudoti 5% koncentraciją (t.y. 50 ml vienam litrui vandens).

 

Tinkamai naudojamas, eliksyras neturi šalutinio poveikio žmonėms, naudingiems organizmams ir ekosistemai.

Laikyti kambario temperatūroje.

 

Sudėtis

Į sudėtį įeina svarbiausi ingridientai augalams pagal homeopatinius principus: 50% komplekso A - D4 (25% sieros D8, 25% vario sulfato D8 ir 50% asiūklio ekstrakto D26); 50% komplekso B - D11 (60% biocheminių medžiagų mišinys D20, 40% mišinys iš guano, humuso ir lioso D20 ir <1% mikroelementų D12 ir augalų ekstraktai D8).

 

* saugojimo terminas neribotas


Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Augalų eliksyras, homeopatinis (500 ml)

Augalų eliksyras, homeopatinis (500 ml)

Augalų stiprinimas

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Jums dar gali patikti