Mums, MB „Ekokasdiena“, labai svarbu, kad ekologiškų ir natūralių produktų elektroninė parduotuvė www.ekokasdiena.lt tinkamai vykdytų prekių pardavimą, o mūsų pirkėjams būtų aiškios pirkimo sąlygos.

Pirkimo taisykles yra būtina patvirtinti perkant prekes, nes jose yra numatomos Jūsų, kaip Pirkėjo, ir mūsų, kaip Pardavėjo, teisės ir pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė.

Šiomis taisyklėmis mes įsipareigojame perduoti „Užsakyme“ (t.y. elektroniniame prekių sąraše, į kurį Jūs įtraukėte prekes, kurias norite įsigyti) nurodytas prekes Jūsų nuosavybėn, o Jūs įsipareigojate priimti prekes ir sumokėti už jas elektroninėje parduotuvėje nustatytą kainą.

Jūs turite teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su www.ekokasdiena.lt elektronine parduotuve, pranešdamas apie tai mums raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos, tik tuo atveju, jei prekė yra nekokybiška ar pažeista. Šia teise Jūs galite pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama. Prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenų. Jums tyčia arba netyčia perdavus savo prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims, mes neatsakome už trečiųjų asmenų veiksmus bei tų veiksmų pasekmes.

Jei paaiškėtų, kad Jūs bandote pakenkti elektroninės parduotuvės darbo stabilumui, saugumui ar pažeidžiate savo įsipareigojimus, mes pasiliekame teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti Jums galimybę naudotis elektronine parduotuve arba išskirtiniais atvejais panaikinti Jūsų registraciją.

MB „Ekokasdiena“ įsipareigoja gerbti Jūsų privatumo teisę. Plačiau apie asmens duomenų apsaugą prašome žiūrėti www.ekokasdiena.lt elektroninės parduotuvės internetiniame puslapyje (žr. Duomenų apsauga). 

Mes įsipareigojame pristatyti Jūsų užsakytas prekes nurodytu adresu. Jei dėl svarbių aplinkybių negalėsime pristatyti Jūsų užsakytos prekės, mes įsipareigojame pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo sąvybėmis panašesnę prekę. Jums atsisakius priimti analogišką ar savo sąvybėmis panašiausią prekę, mes įsipareigojame grąžinti Jums sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme yra galutinės ir nurodomos eurais.

Už prekes Jūs galėsite atsiskaityti saugiai, greitai ir patogiai naudojantis elektronine bankininkyste per mokėjimų sistemą „PaySera“. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į mokėjimų sistemą PaySera, kur pasirinksite banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės. Tuomet būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, pamatysite Jums suformuotą pavedimą, kurį reikės apmokėti. Apie Jūsų atliktą mokėjimą mes sužinome labai greitai. Pasirinkę atsiskaitymo būdą „Bankinis pavedimas“, pinigus pervesite įprastu būdu į mūsų sąskaitą. Formuojant pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje, nurodykite užsakymo numerį. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti, gavus apmokėjimą.

Atsiskaitydami, Jūs įsipareigojate sumokėti nedelsiant, nes tik gavus apmokėjimą už prekes, pradedamas ruošti prekių siuntinys ir nuo to laiko skaičiuojamas prekių pristatymo terminas.

Mes turime teisę panaikinti Jūsų užsakymą, jei pasirinkus numatytą apmokėjimo būdą, nesumokate už prekes per 3 (tris) darbo dienas.

Užsakydami prekes, Jūs įsipareigojate nurodyti prekių pristatymo vietą bei kontaktinio telefono numerį. Užsakytas prekes Jūs primate pats. Tuo atveju, kai prekės pristatytos nurodytu adresu, Jūs neturite teisės reikšti pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Prekės pristatomos per Omniva paštomatus bei kurjerius. Išskirtinais atvejais, iš anksto susitarus, galima susitarti dėl prekių atsiėmimo Kaune.

Detalesnė informacija, susijusi su prekių pristatymu, pateikiama www.ekokasdiena.lt elektroninės parduotuvės internetiniame puslapyje (žr. Pristatymas).

Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų ir nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių, tokiu atveju mes įsipareigojame nedelsiant su Jumis susisiekti ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Prekių pristatymo metu Jūs turėtumėte patikrinti siuntos būklę. Jums pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laimoma, kad siunta perduota tinkamos būklės. Pastebėję, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Jūs privalote tai pažymėti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neatsakome dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Jūs nepažymėjote aukščiau nustatyta tvarka.

Kiekvienos www.ekokasdiena.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme. Gali būti, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Jūsų naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Mes garantuojame, kad mūsų produktai neturi paslėptų trūkumų ir atitinka kokybės reikalavimus.

Mes savo nuožiūra galime inicijuoti įvairias akcijas elektroninėje parduotuvėje, taip pat jas pakeisti ar panaikinti.

Jei Jums iškyla klausimų ar norite atsiųsti pranešimą, maloniai prašome su mumis susisiekti elektroninės parduotuvės www.ekokasdiena.lt skyriuje Kontaktai nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

MB „Ekokasdiena“ pasilieka teisę bet kada pakeisti šias Pirkimo taisykles, galiojanti jų redakcija bus visuomet skelbiama mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Šioms Pirkimo taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.