Mums, MB „Ekokasdiena“, labai svarbu saugoti Jūsų privatumą ir Jūsų asmens duomenis. Mes laikomės visų galiojančių duomenų apsaugos reikalavimų ir skaidriai tvarkome Jūsų asmens duomenis. Asmens duomenimis yra laikoma bet kokia informacija apie asmenį, kurio asmens tapatybė yra nustatyta arba gali būti nustatyta (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas, IP adresas, naršymo elgesys).

Teikdami Jums paslaugas, Jūsų asmens duomenis naudojame tik savo įmonėje. Be aiškaus Jūsų sutikimo mes neperduodame Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, ypač reklamos tikslais. Jūsų asmens duomenis atskleisime tik gavę Jūsų sutikimą tai padaryti arba jei turime teisę ar prievolę tai daryti dėl teisinių reikalavimų arba oficialių pareigūnų ar teismo nurodymu. Tai gali apimti informacijos teikimą teisėsaugos institucijoms intelektinės nuosavybės teisių apsaugos ar užtikrinimo tikslais. Jūsų kontaktinė informacija gali būti perduodama mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo paslaugas.

Registruodamiesi mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs turite pateikti teisingą informaciją apie save, o informacijai pasikeitus, turite nedelsiant ją atnaujinti. Registruodamiesi Jūs sutinkate, kad asmens duomenys, kuriuos Jūs pateikėte, būtų tvarkomi pagal šias duomenų apsaugos nuostatas.

MB „Ekokasdiena“ tvarko Jūsų asmens duomenis tam, kad galėtų įvykdyti Jūsų prekių užsakymus.  Pateikdami užsakymą Jūs privalote nurodyti savo vardą ir pavardę, el. pašto adresą, gyvenamosios vietos adresą, pristatymo vietos adresą (kai prekes norite gauti į darbovietę ar kitu adresu), telefono numerį, mokėjimo informaciją.

Savo asmens duomenų atžvilgiu Jūs turite tokias teises:

  • susipažinti su asmens duomenimis,

  • pataisyti ir/ar atšaukti asmens duomenis,

  • apriboti asmens duomenų tvarkymą,

  • uždrausti asmens duomenų tvarkymą.

MB „Ekokasdiena“, gavusi Jūsų prašymą dėl asmens duomenų tvarkymo (kreipiantis turite pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą), ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo kreipimosi dienos, pateiks Jums atsakymą. Jei Jums kiltų klausimų dėl šių duomenų apsaugos nuostatų aprašymo, prašome susisiekti su mumis el. paštu dovile@ekokasdiena.lt

Jei mūsų elektroninę parduotuvę naudojate tik informaciniais tikslais, t. y. nesiregistruojate joje, mes renkame tik Jūsų naršyklės į mūsų serverį perduodamą informaciją.  Jei norite peržiūrėti mūsų elektroninę parduotuvę, renkame tokius duomenis, kurie yra techniškai būtini siekiant mums rodyti elektroninės parduotuvės turinį bei užtikrinti jos saugumą ir stabilumą (IP adresas, lankymosi laikas ir data, užklausos turinys (konkretus puslapis), prieigos būklė/HTTP būklės kodas, perduotų duomenų apimtis, svetainė, kuri priima užklausą (siuntėjo URL), naršyklė, operacinė sistema ir sąsaja, naršyklės kalba ir versija, galinis prietaisas, ekrano skiriamoji geba, ekrano spalvų gylis, „Flash“ palaikymas, „Javascript“ palaikymas).

Be minėtų duomenų, Jums lankantis mūsų svetainėje ji atsiunčia į Jūsų kompiuterį ir jame išsaugo slapukus. Slapukai yra maži teksto failai, kurie išsaugomi Jūsų naršyklės aplanke. Slapukai surenka siuntėjui (šiuo atveju – mums) tam tikrą Jūsų kompiuterio informaciją. Slapukai negali paleisti programų ar užkrėsti Jūsų kompiuterio virusais. Jie skirti tam, kad Jums būtų lengviau ir patogiau naršyti konkrečioje svetainėje.

Laikini slapukai yra ištrinami automatiškai, kai Jūs išjungiate svetainės langą.  Jie apima seanso slapukus, kurie išsaugo naršymo seanso numerį (ID), kuris naudojamas priskirti Jūsų naršyklės užklausas bendram seansui. Tokiu būdu kitą kartą lankantis mūsų svetainėje ji atpažins Jūsų kompiuterį. Seanso slapukai ištrinami Jums išėjus iš svetainės ar uždarius naršyklę.

Nuolatiniai slapukai automatiškai ištrinami po tam tikro laiko tarpo, kuris priklauso nuo slapuko. Slapukus galite bet kada ištrinti iš naršyklės saugumo nustatymų meniu.

Naršyklėje galite nustatyti norimus slapukų nustatymus, pvz., galite atsisakyti priimti trečiųjų šalių ar bet kokius kitus slapukus. Tačiau gali būti, kad tuomet Jūs negalėsite naudotis visomis mūsų elektroninės parduotuvės funkcijomis.

Užsiprenumeravus mūsų naujienlaiškį, du kartus per mėnesį, mes Jums atsiųsime informaciją apie prekes, įvairius pasiūlymus, naujienas. Jūsų elektoninio pašto adresas bus naudojamas tik šiai informacijai siųsti. Atsisakyti naujienlaiškio galėsite bet kada, paspaudus naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje naudojame „Facebook“ ir „Instagram“ socialinius tinklus.

Jei Jūs mūsų elektroninėje parduotuvėje paspausite šių socialinių tinklų piktogramas, būsite nukreipti į atitinkamo tinklo išorinę svetainę. Jei būdami išorinėje svetainėje paspausite kurį nors mygtuką, informacija, kad čia patekote iš mūsų svetainės, gali būti įrašyta Jūsų socialinio tinklo profilyje. Jei Jūs turite konkrečių socialinių tinklų paskyrą ir nenorite, kad jie rinktų informaciją apie tokį Jūsų lankymąsi bei susietų ją su Jūsų ankstesniu apsilankymu mūsų svetainėje, prieš paspausdami socialinio tinklo piktogramą mūsų svetainėje, turite atsijungti nuo socialinio tinklo paskyros.

Taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje gali būti nuorodų į kitus internetinius puslapius. MB „Ekokasdiena“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį ir patariame susipažinti su tų svetainių asmens duomenų apsaugos nuostatomis.

Vaikai ir paaugliai iki 18 metų amžiaus neturėtų pateikti savo asmeninių duomenų elektroninėje parduotuvėje be savo tėvų, įtėvių ar globėjų sutikimo.

MB „Ekokasdiena“ pasilieka teisę bet kada pakeisti šias Duomenų apsaugos nuostatas, galiojanti jų redakcija bus visuomet skelbiama mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Šioms Duomenų apsaugos nuostatoms yra taikoma ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas ir Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių nuostatų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.